S.S.S.

1. Neden modellife ?
Çünkü ; Modellife da Kazanmak Alışkanlığınız Olacak... 
 

2. Nasıl üye olabilirim?Üyelik ücreti  varmı?
Hızlı üyelik ile hemen sistemde aktif olabilirsiniz.Üye ol sayfasındaki bilgileri doldurmanız yeterlidir. Hemen  aktif üyeliğinizi başlatabilirsiniz.Üyelik ücreti yoktur.
 

3. Üye olunca nasıl kazanacağım?
Sistemimizde Doğrudan Satış Sistemi ile Katalog tan ürün satışı yapılmaktadır.Kazanmaya başlamak için  satış yapabilir veya Ekip kurabilirsiniz.Ürün Satışından Sıcak Satış Karı,Ekibinizin Çalışmalarından Prim Kazanırsınız.Kataloğumuza sahip olmak için kayıt formundan eklemelisiniz..Kariyerinizi yükselterek kazancınızı artırabilirsiniz..
 

4. Nasıl sipariş verebilirim?
Katalog tan almış olduğunuz siparişlerinizi temsilci girişi yaparak oluşturabilirsiniz. veya 0212 930 00 30 nolu telefonlarımızdan temsilcilerimize iletebilirsiniz.
 

5. Siparişlerimin ödemesini nasıl yapacağım?
Vermiş olduğunuz siparişinizin ödemesini sistemden kredi kartı ile ödeyebilir veya kargo teslimi  kargo görevlisine nakit ödeyebilirsiniz.
 

6. Siparişlerim nasıl ve ne kadar sürede elime ulaşır?
Kargo Sevkiyatımız gün içerisinde saat 15:30 da yapılmaktadır.Bu saatlerden önce alınan siparişler aynı gün sonrasında alınan siparişler sonraki gün kargoya verilir.Kargo sevkiyat süresine göre Türkiyenin her yerine ulaştırılır...Kargoya verilen siparişleriniz için size sms gönderilir.Sonrasında sistem içerisinden kargo takibi nden takip edebilirsiniz.
 

7. Kargom için ne kadar ücret ödeyecegim?
Ürün Siparişlerinizde Kargo Bedeli Ödemezsiniz.
 

8. Alt üye kayıt yapmak zorunlu mudur?
Alt üye bulmak zorunlu değildir. Bu sistem daha fazla kazanmanız için önerilir.
 

9. Prim kazanmak için ne yapmalıyım?
Yapmış olduğunuz her alt üyenizin satışlarından prim kazanırsınız. Detaylı anlatımı için “Ne kadar kazanırım?” sayfasını ziyaret ediniz.
 

10. Alt üye ve primlerimi nasıl görecegim?
Temsilci girişi yaptığınızda tüm istatistik verilerinizi çok rahatlıkla görebilirsiniz.
 

11. Kazandıgım primlerimi nasıl alacagım?
Haketmiş olduğunuz primlerinizi Prim Hareketlerim sayfasından göreceksiniz. Aktifliğinizi Sağlamanız Durumunda Primleriniz Sonraki Ayın 20 sinde Kullanımınız İçin Cari Hesabınıza Aktarılır.Prim alacaklarınızı siparişinizden hemen düşüp kalan tutarı ödersiniz.. İsterseniz Prim alacağınız 100 TL üzerinde ise sonraki ayın 25 inde stopaj vergisi düşülerek banka hesabınıza nakit yatırılır.Sanal kalan takım öncülerinin durumu Üye olur. Hesabı Sıfırlanır...
 

12. İade var mı?Nasıl?
Sistemimizde İade Süresi Fatura Tarihinden İtibaren 15 GÜN dür.İade İşlemi İçin Vermiş Olduğunuz Siparişinizin Yanında İade Butonu Göreceksiniz.Buradan İade Etmek İstediğiniz Ürünleri Seçerek İade Talebinde Bulunursunuz.Yetkili Arkadaşlarımız Sizi Arayarak Yönlendireceklerdir.İade Talebinde Bulunmadan Gönderilen İadeler Kabul Görmeyecektir.İade etmek, değiştirmek istediğiniz ürünleri (kullanılmış ,deforme olmuş ,ambalajsız ürünler hariç)  firma adresimize BİLDİRİLEN KARGO ile gönderebilirsiniz.O ürünü aldığınız faturanızı ve iade sebebini yazmayı unutmayınız.İade ettiğiniz ürünlerin bedeli cari hesabinıza aktarılır.sonraki verdiğiniz siparişinizden düşüm yapabilirsiniz..
 

13. İl ve İlçe temsilciligi var mı? Nasıl?
Geçici Olarak Bu Sistem Kullanılmamaktadır.
 

14. Üyelik iptali nasıl olur?
Bir temsilcimiz devam etmek istemediği anda üyeliğini iptal ettirebilir. Her hangi bir şartı ve yaptırımı yoktur.Çağrı Merkezimizdeki danışmanlarımızı bilgilendirmeniz yeterli...( Eğer ekip içerisinde ise öncelikle sponsorunu bilgilendirmelidir)
 

15. Nasıl alt üye yapacağım?
Bir üyenin sizin altınıza kayıt olabilmesi için üye ol sayfasındaki Sponsor İsmi hanesine sizin bilgilerinizi girmesi gerekmektedir. Sistem otomatik olarak sizin ekibinize kayıt yapacaktır.

 

Detaylı Bilgi İçin..

İş Fırsatı / sistem nasıl işler , ne kadar kazanırım Sayfalarını Okumanızı Öneririz..

Ayrıca Başka Sorularınız için iletişim bilgilerimizden çağrı merkezimizdeki görevli arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.

Mesai Saatlerinde 0212 930 00 30  telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.